Firmy w Kielcach – ocieplanie pianką poddaszy kielce

Ocieplenie poddasza w domu

Podczas budowy domu warto zastanowić się nad tym jak ocieplimy jego poddasze. Coraz więcej osób decyduje się na ocieplanie pianką poddaszy swoich domów. Dawniej do tego stosowano głównie wełnę.

Czy warto zastosować piankę?

Opinie na temat zastosowania pianki na poddaszu są podzielone. W naszym kraju jest to praktycznie nowość, z tego też względu wiele osób podchodzi do tego z dystansem i nieufnością. Nic dziwnego, ponieważ nie mamy jak sprawdzić skuteczności takiego sposobu ocieplenia po kilku latach. Za granicą piankę stosuje się z powodzeniem już od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat.
Bez trudu znajdziemy firmy w Kielcach, które podejmą się ocieplenia poddaszy pianką. Jest to dosyć prosta czynność, tylko potrzebny jest do tego odpowiedni sprzęt, który nie jest najtańszy. Trzeba przyznać również, że pianka jest stosunkowo tania i wcale nie wychodzi dużo drożej od wełny. Można natomiast całe poddasze ocieplić w ciągu jednego, dwóch dni. Jest to spora zaleta takiego rozwiązania. Jest ona również znacznie cieplejsza od wełny. Ma około dwa razy lepsze właściwości cieplne. Jeśli więc myślimy o ociepleniu poddasza, to warto wybrać piankę.

Możesz również polubić…